24 September, 2016

GLOSSYBOX EDIT: MUA Hall of Fame Palette & Bellapiere Lip and Cheek Stain

Hi all! How was your week? As usual, I'm crazy busy plus I just gave my laptop back to be replaced so I'm writing from my tablet. You guys have no idea how much I appreciate a physical keyboard now :D Anyways, today I would like to share with you what I got in a 'Sorry Package' that GlossyBox sent me. Remember when I told you that they messed up with the MUA palettes... Twice. Well I emailed them and I finally received the palette I was supposed to receive and an extra product! I forgive you now GlossyBox.

Czesc wszystkim! Jak Wam minął tydzień? Mój jak zwykle strasznie zakręcony. W tym tygodniu oddałam laptopa do naprawy / wymiany i pisze bloga na tablecie. Nie wyobrażacie sobie jak bardzo teraz doceniam fizyczną klawiaturę. Dzisiaj chciałam Wam pokazać co dostałam w 'przesyłce niespodziance' od GlossyBox'a. Pamiętacie jak w ostatnim unboxingu skarżyłam się o zamieszaniu z paletkami od MUA? No, więc w końcu napisałam do nich e-maila z delikatną skargą i wczoraj dostałam swoją wybraną paletkę z jeszcze jednym produktem.
MUA Hall of Fame Eyeshadow Palette

This is my kind of palette. Neutral, browns and nudes are my thing and nothing is going to change it now. In comparison with the other MUA palette this one has a few matte shades which makes it the perfect travel palette. I think I'm going to take it to Poland with me in October but before I decide I'll test it out first.

Krotko mówiąc to jest mój typ paletki. Neutralne, brązowe odcienie to jest to co lubię i już chyba nic tego nie zmieni. W porównaniu do tej paletki którą dostałam w Sierpniowym GlossyBox'ie, tutaj mamy kilka matowych odcieni. Chyba wezmę ją ze sobą do Polski w Październiku ale najpierw muszę ją trochę przetestować.Bellapierre Lip and Cheek Stain in Coral

I have never tried any products from Bellapierre. I'm so happy that I can try a brand that I know. I enjoy the colour I received too. I probably won't use it on my cheeks but I think it's going to become my fave lip colour this month.

Nigdy nie próbowałam produktów z Bellapierre mimo że znam tą firmę. Jestem zaciekawiona i szczęśliwa że mogę cos wypróbować z tej firmy. Kolor mi się też podoba i myślę że będę używać tego multiproduktu dość często ☺ So that's all for today! I hope you enjoyed this edit. Let me know if you have tried any products from these two brands in the comments down below. Have a lovely weekend my loves and talk to you later in the week.

No i to wszystko na dzisiaj. Mam nadzieję że post wam się spodobał. Napiszcie mi w komentarzach czy kiedyś próbowaliście jakiś produktów z tych firm. Życzę wam miłego weekendu i do następnego!  
2 comments:

  1. kolory są piękne. bardzo przypominają sleek au natural ;)

    ReplyDelete
    Replies
    1. O patrz, nawet nie zauważyłam. Mam nadzieję że na oczach też tak ładnie te kolorki będą wyglądać :)

      Delete