15 December, 2016

REVIEW: Inglot Brow Gel Liner in 16

Hi everyone! How are you all? My exams are over! I will finally be able to post more regularly. Today, I'm coming to you with a review of the Inglot Brow Gel Liner in 16. I haven't done a review in so long, so I hope you enjoy this one. Let's get started!

Witam wszystkich! Jak leci? Ja w końcu skończyłam egzaminy. Ah ale ulga. Przynajmniej teraz będę miała więcej czasu żeby tutaj pisać. Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją Konturówki do Brwi z Inglota w kolorze 16Product description:
Introducing our new Waterproof brow liner in a gel form. This product is perfect to fill the eyebrows, emphasise their colour and give a distinct contour. Its texture is brilliant for shaping your eyebrows. Whether you want a dramatic brow or a natural one this product is perfect for you. We have 12 fab shades which we can guarantee you will fall in love with.


Opis produktu: 
Wodoodporna Konturówka do brwi w żelu podkreśla kolor i wypełnia brwi, nadając im wyrazisty kontur. Formuła wzbogacona o pielęgnujące ceramidy, zapewnia długotrwały efekt pełnych i podkreślonych brwi. Ponadto wygładza i poprawia ich kształt.

Ten uniwersalny produkt o wysokiej wydajności umożliwia uzyskanie pożądanego efektu naturalnie wypełnionych lub wyraźnie podkreślonych brwi. Szeroka gama odcieni pozwoli dobrać kolor odpowiedni do każdego typu urody.


My opinion:
This is my first eyebrow gel, ever. I honestly have nothing to compare it to but the product as it stands is very good! Firstly, it is, in fact waterproof. I find it so easy to shape my brows, I think this is the only product that allows me to fill them in evenly. I am able to get the perfect shape with this gel. I picked up the shade 16 and it's a taupe colour with a chocolate hint that matches my roots well. I honestly love how it makes my eyebrows look and how easy it was to get the perfect shape even at first try. If you are looking for a good eyebrow gel, don't look any further... Just pick up the Inglot Brow Gel Liner. You can find Inglot in their brand stores or online. The RRP is €16.


Moja opinia: 
Jest to moja pierwsza konturówka do brwi, więc nie mam jej do czego porównać ale produkt sam w sobie bardzo dobry. Po pierwsze, na prawdę jest wodoodporny. Działa na niego tylko płyn do demakijażu. Bardzo łatwo potrafię wypełnić brwi. Myślę że jest to jedyny produkt dzięki któremu moje brwi są równe ;) Kupiłam żel w kolorze 16 który jak widzicie jest taki ciemnoszary z domieszką ciepłego brązu które idealnie pasuje do moich odrostów. Na serio, bardzo podoba mi się w jaki sposób moje brwi wyglądają po nałożeniu tego specifiku. Jeśli szukacie pierwszego żelu / konturówki do brwi, to nie szukajcie więcej tylko idźcie do sklepu Inglot i kupcie właśnie ten.

Inglot Brow Gel Liner in 16 on my eyebrows

That is all for today! I hope you enjoyed this post. Let me know in the comments what do you think of this eyebrow gel or is there any other ones I should try. Thank you all for reading and talk to you soon! 

No i wszystko na dzisiaj! Mam nadzieję że post sie podobał. Napiszcie mi w komentarzach co sądzicie o tym żelu lub o jakimś innym który powinnam spróbować. Dziękuję i do następnego :) 


4 comments:

  1. Brwi wyglądają u ciebie ślicznie :) ja chyba nie umiałabym się takim posłużyć, bo nie mam tak ładnie wyregulowanych. Żyją własnym życiem :D

    ReplyDelete
    Replies
    1. Dziękuje! naturalnie moje brwi są bardzo nierówne, ale przynajmniej z tym żelem wyglądają nawet przyzwoicie 😄 pozdrawiam!

      Delete