23 January, 2017

MAKEUP HAUL: L'Oreal | NYX | Bourjois

Hello everyone! How was your week? I have decided to put my Boots gift card to use and got few things that I wanted for a while. Base and lip products are my fave makeup things so that's what I usually shop for and this is basically what this haul consists of. I'll say straight away, some things I liked and some things not necessarily but I'll do reviews in the future. Without much delay, let's get started!

Witam wszystkich! Jak minał Wam tydzień? Ostatnio postanowiłam użyc mojej karty podarunkowej od Boots i kupić kilka rzeczy których od dawna chciałam spróbować. Bazy i pomadki są moimi ulubionymi produktami więc wybaczcie, ale w tym haulu tego jest najwięcej. Od razy mogę Wam powiedzieć że są tu rzeczy które lubie i te które średnio mi pasują ale o tym w innej notce. 1. L'Oreal Infallible Matte Foundation
I was debating whether to get this one or the original Infallible. So many people rave about this foundation that I couldn't resist. I got mine in the shade 11 Vanilla. The RRP is €12.29

Przy zakupie tego podkładu zastanawiałam się czy kupić ten matowy lub ten oryginalny Infallible. Bardzo dużo ludzi poleciło mi ten matowy i po prostu nie mogłam się powstrzymać.


2. L'Oreal Infallible Fixing Mist
In all fairness, there was no real reason to get this, but you know me... I love trying new things. What's interesting about this spray is that it has micro powders which help with the setting of our makeup. The RRP is €10.49.

Spray'e które pomagają utrwalić nasz makijaż stały się bardzo popularny przez ostatnie miesiące. Mam kilka takich spray'ów ale ten jest trochę inny. Ten spray ma taki mikro puder, który pomaga przedłużyć trwałość naszego makijażu. 


3. L'Oreal Infallible Priming Base
The last thing from L'Oreal that I decided to get is the mattifying primer. I have never tried these silicone based primers, so I was curious as to how they work. The RRP is €9.99.

Ostatnim produktem z L'Oreal który kupiłam jest ta matująca baza. Jest to moja pierwsza silikonowa baza. Te bazy sa idealny aby wygładzić naszą skóre i wypełnić pory. Jestem ciekawa jak sobie poradzi na mojej skórze.


4. Bourjois AirMat Foundation
I was very intrigued by this foundation, because as you know the Healthy Mix foundation is my holy grail foundation. This AirMat foundation promises a full coverage while being lightweight. I got the shade 01 Rose Ivory. The RRP is €13.99.

Ten podkład bardzo mnie zaintrygował, bo jak wiecie Healthy Mix jest jednym z najlepszych podkładów według mnie. Ten podkład obiecuję dać naszej skórze pełne ale lekkie krycie. 


5. Bourjois Radiance Reveal Concealer
This is a new concealer from Bourjois that landed in the drugstore and I am super excited to have it. I know the Healthy Mix concealer is a good one, but the shade range is not the best. This comes in 3 shades ranging from light to dark. The RRP is €10.99.

Ten korektor z Bourjois jest jeden z nowszych produtków od tej firmy. Słyszałam o korektorze Healthy Mix który cieszy się powodzeniem, ale kolory nie są zbyt dobre; jasny jest zbyt ciemny itp. Ten korektor ma tylko 3 odcienie - od jasnego do bardzo ciemnego. 


6. NYX Liquid Suede in Soft Spoken
The Liquid Suede lipsticks are one of my favourite liquid lipsticks formulas from the drugstore. They are very longlasting and don't dry out your lips. I'm trying to build a collection with these because they are that good. The RRP is €9.25. 

Pomadki Liquid Suede od NYX są jedne z najlepszych tańszych płynnych pomadek które dotychczas się pojawiły. Są bardzo długotrwałe ale nie wyszuszają ust. Próbuję stworzyć sobie kolekcje wszystkich tych pomadek, bo są tak dobre!


So that is all for today. I also have a Cara gift voucher which I plan to use when the new spring/summer collections arrive in shops. I hope you enjoyed this post. Let me know what you think of these products. Thanks all for reading and talk to you soon!

No i to wszystko na dzisiaj. W zanadrzu mam również kartę podarunkową do Cary, którą mam w plana użyć wtedy kiedy wejdą nowe kolekcje do drogerii. Napiszcie mi w komentarzach Wasze opinie na temat tych specifików. Do następnego! 


2 comments:

  1. Najbardziej jestem ciekawa tej bazy ! :) Czekam na jej recenzję z niecierpliwością ;)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ma ona kilka plusów i minusów ale jak do tej pory sprawdza sie całkiem dobrze. Następna recenzja bedzie właśnie na temat tej bazy. Pozdrawiam! 😄

      Delete