11 January, 2017

WHAT I GOT FOR CHRISTMAS

Hello everyone! How is your week? I'm back to college and I'm just realising now that it's my last semester. Wow, the time flew but I can't wait to start working and you know living the real life :) Today, I would like to briefly show you what I for Christmas, because I know there is a tag like that going around. Let's get started :)

Hej wszyskim! Jak Wam mija tydzień? Wróciłam na uczelnie i dopiero teraz sobie uświadomiłam że to już mój ostatni semestr. Wow, ale ten czas leci ale nie mogę się doczekać aby normalnie pracować. Dzisiaj chciałabym Wam szybciutko pokazać co dostałam na swięta, bo wiem że krąży taki tag. Zaczynajmy!1. SOSU Highlighter Kit / SOSU Zestaw Rozświetlaczy

2. Dove Gift Set / Zestaw Dove

3. Cara & Boots Giftcard / Karta Podarunkowa Cara i Boots

4. Beauty Vanity / Kącik makijażowy

5. Blanket / Koc

I also received some money, but I have already put them to use and bought some clothes :) I am very happy with what I got but remember giving is more important that receiving and that is what I enjoy the most. So that is all for today! Tell me what you got for Christmas in the comments, I would love to know! Thanks all for reading and talk to you soon.

Otrzymałam również trochę pieniędzy, ale zdąrzyłam już ją wydać na kilka ubrań hehe :) Jestem bardzo zadowolona z tego co dostałam, ale pamiętajcie że nie tylko to się liczy. Dla mnie większą frajdą jest dawanie prezentów. No i to wszystko na dzisiaj! Napiszcie mi co Wy dostaliście pod choinkę. Do zobaczenia.


No comments:

Post a Comment