12 February, 2017

REVIEW: L'Oreal Infallible Priming Base

Hi everyone! How is your week? I'm pretty swamped with college work at the moment, but it's my last semester. Today, I'm coming to you with a review of the L'Oreal Infallible Priming Base, which I purchased in early January and hauled.

Hej wszystkim! Jak mija Wam tydzień? U mnie projekty i prace na studia, ale to już mój ostatni semestr. Dzisiaj, przychodzę do Was z recenzją Bazy Matującej L'Oreal Infallible, którą kupiłam i pokazałam na początku stycznia.Product Description / Opis Produktu:
L'Oreal's first priming base in a gel that mattifies the skin. Prepares and smoothes skin by minimising imperfections, pores and shine. Has mattifying effect. Instantly transforms skins texture for an even surface with velvet-soft touch. Foundation glides seamlessly across it.

Pierwsza baza pod makijaż w żelu która matuje skóre. Przygotowywuje i wygładza skóre minimalizując niedoskonałości, pory i błyszczenie. Posiada efekt matujący. Natychmiast wyrównuje teksture skóry. Podkład idealnie nakłada się na baze.


My opinion / Moja opinia:
This is my first silicone / gel like primer and to be honest it took me some time to figure out the best way to use it. The first time around I applied way too much and it actually made me a little greasy. However, I learned that the best way to get this primer to work is to apply some product on finger and massage it only onto the area that needs to be more mattified like my forehead, chin and top of my cheeks. It makes my face matte instantly and it does prolong the wear of my makeup.

Jest to moja pierwsza silikonowa / żelowa baza i muszę przyznać że trochę mi zajęło żeby się nauczyć jak jej poprawnie używać. Za pierwszym razem nałożyłam o wiele za dużo i zamiast zmatować skórę to była ona trochę przetłuszczona. Jednak, za drugim razem zauważyłam że wystarczy bazę nakładać punktowo, tzn., ja nakładam na czoło, nos, górna cześć policzków i na brodę. Wystarczy nałożyć trochę produktu na palce i wmasować właśnie w te części twarzy. W ten sposób, baza matuje natychmiastowo. Zauważyłam również że baza wytluza trwałość mojego makijażu.

+ -
A little goes a long way If applied too much, can make face more greasy
Can be used in problematic areas only
Instantly mattifies
Prolongs makeup wear

Wystarczy mala ilosc Jesli nalozymy za duzo, moze przetluscic skore
Mozna uzywac na problematyczne czesci twarzy
Matuje natychmiastowo
Przedluza trwalosc makijażu


Overall, I enjoy using this primer and would recommend. I purchased my base in Boots and the RRP is €11.99. So that is all for today. Let me know in the comments what you think of this base. Thanks for reading and talk to you soon :)

Ogółem, bardzo polubiłam tą bazę i mogę Wam ją polecić. Tą bazę kupiłam w Boots ale jest mnóstwo stanowisk L'oreal w różnych aptekach i drogeriach. No i to wszystko na dzisiaj! Napiszcie mi w komentarzch czy już wypróbowaliście takie bazy matujące i co o nich myślicie. Do następnego :)


1 comment: