12 October, 2017

EMPTIES: Autumn 2017

Hello my loves! How are you all doing? We went to Ikea in 2 weekends ago and we spent 6 HOURS there! But... we bought everything we wanted and our house is starting to look like a home. Plus, it's nice to get these bits and pieces for when we actually get our own house. Today, finally I get to show you my empties. It's been a while, but in fairness I didn't use up that many products. Nonetheless, let's get started!

Hej wszystkim! Jak sie macie? Nie wiem czy wspominałam ale dwa tygodnie temu wybyliśmy do Ikei i nie zgadniecie ile czasu tam spędziliśmy... 6 GODZIN! Ale kupiliśmy praktycznie wszystko do naszego mieszkanka. I wiecie, jak kupimy sobie kiedyś swój dom to takie duperele jak półeczki na pewno się przydadzą. Dzisiaj chciałabym Wam pokazać swoje denko... trochę czasu minęło od ostatniego ale nie wykorzystałam aż tylu rzeczy. Zaczynajmy!
1. SKINCARE / CERA
So let's kick off with skincare, because there's a lot in this category. I used up the Cien Sensitive Micellar Water. Simply love this product and already repurchased.
I finished the Hey Honey Boost It Up moisturiser. This is one the nicest moisturisers I ever used and when I get the chance I will repurchase.
Another great product I managed to empty is the Theorie des Volcans Mask Scrub. It's a great multi-puurpose product as it can double up as a mask and a scrub.
I'm getting rid of the Utan & Tone Night Cream, not because it's a bad product but because it's way too old to stay. It was good, but not very practical because it's a moisturiser that gradually tans the face.
I'm also throwing this tube of Sudocrem, again because it's old. No worries, I got a new tube as this product is great as a spot treatment.
Lastly, I finished this tiny sample of the Balance Me Micellar Water from my July Birchbox. It was great for travelling, but I already own a good micellar water so I won't be repurchasing.

Zacznijmy od produktów pięlegnacji twarzy, bo ta kategoria jest jedną z tych większych. Zużyłam płyn micelarny od Cien. Po prostu kocham ten produkt, jest tak tani a tak dobry!
Również skończyłam krem do twarzy Boost It Up od Hey Honey! Jest to jeden z fajniejszych kremów do twarzy jakich używałam i jeśli tylko będę miała szansę to zakupię go jeszcze raz. 
Następnych świetnym produktem który wykorzystałam jest peeling do twarzy od Theorie des Volcans. A świetny jest dlatego że jest produktem 2-w-1 czyli działa jako peeling i jako maska. 
Pozbywam się kremu na noc od Utan & Tone ale nie dlatego że jest złym produktem, tylko dlatego że mam go w swojej kolekcji już trochę za długo. 
Również wyrzucam tą tubkę Sudocremu z tego samego powodu. Ale nie martwcie się, zakupiłam już drugą tubkę. Ten specifik świetnie działa jako kuracja miejscowa na pryszcze. 
No i na koniec, wykorzystałam tą małą buteleczkę płynu micelarnego od Balance Me. Produkt był spoko, ale mam już swojego ulubieńca więc raczej nie zakupię pełnowymiarowej wersji. 


2. HAIRCARE / WŁOSY
I bought this Cien Dry Shampoo in Sweet Pink a few weeks ago and let me tell you... for €2 it is definitely worth it. I already repurchased but in a different scent this time.
I finished the Argan Oil Shampoo that I received in a kit from my mom. This is a great budget shampoo and leaves the hair feeling silky.
Lastly, I used up the Cien Repair Conditioner. It is good, but not my favourite. I don't think I will repurchase, although it has a great price point.

Kupiłam ten suchy szampon Cien jakiś czas temu i muszę przyznać że jak na produkt za €2 to jest świetny. Już kupiłam drugą butelkę!
Skończyłam szampon od Argan Oil który dostałam od mojej mamy jakiś czas temu. Jest to świetny, tani szampon który pozostawia włosy super miękkie. 
Na koniec, żużyłam odżywkę do włosów od Cien. Jest to dobra odżywka, ale nie jest moim ulubieńcem. Raczej już jej nie kupię. 


3. MAKEUP / MAKIJAŻ
I finished the L'Oreal Infallible Fixing Spray and I won't be repurchasing. It's not a bad product, but the spray is kind of harsh and leaves droplets on my face... not cute.
Another thing I won't be repurchasing is the Catrice Prime and Fine Pore Minimising Primer, because I already have a million and one primer and this one hasn't blown me away.
I used up a lot of makeup the past couple of weeks. I used up 2 concealers - the Catrice Liquid Camouflage which is my favourite full coverage concealer and the Collection Lasting Perfection concealer which I won't be repurchasing any time soon. This concealer creased on my skin and made it a little dry.
The Essence Make Me Brow is my favourite brow gel and I already repurchased. It keeps my brows in place while adding some colour and volume.
I'm getting rid of the Lovely Pump Up mascara, because it's been in my drawer for about a year and it was definitely time to go. I repurchased already and will repurchase everytime I'm in Poland.
Lastly, I finished the Catrice Slimmatic Eyebrow Pencil. It's one of those tiny pencils that work great when your eyebrows are already perfect ;) Mine aren't so I think I will stick to my pomades.

Zużyłam mgiełkę do makijażu Infallible od L'Oreal, ale nie będę jej kupować ponownie. Nie dlatego że jest to zły produkt ale mgiełka jest dość... agresywna i zostawia krople produktu na mojej twarzy.
Następnym produktem którego nie będę kupować to primer zmniejszający pory Prime and Fine od Catrice ponieważ już mam milion baz w mojej kolekcji a ten mnie jakoś szczególnie nie zachwycił.
Zużyłam dwa korektory pod oczy - mojego ulubieńca Catrice Liquid Camouglage którego muszę znowu dostać w swoje ręce oraz korektor Lasting Perfection od Collection którego nie będę kupować ponownie w najbliższej przyszłości gdyż jest trochę za suchy jak dla mnie. 
Żel do brwi Make Me Brow od Essence również jest moim ulubieńcem i już zakupiłam ponownie ;) Świetnie radzi sobie z moimi brwiami i dodaje im objętości. 
Wyrzucam maskarę Pump Up od Lovely, gdyż jej data ważności już dawno minęła. Za każdym razem kiedy jestem w Polsce to staram się kupić przynajmniej jedną tubkę tego tuszu. 
Ostatnim produktem z tego działu jest kredka do brwi Slimmatic od Catrice. Jest to jedna z tych chudych kredek która działa świetnie jeśli ma się dobrze wyprofilowane brwi. Ja takich niestety nie mam, więc zostane przy pomadach ;) 


4. BODY CARE / CIAŁO
I absolutely drained the Anatomicals Softening Foot Cream that I received in my July Birchbox. This foot cream helped my feet so much! When I get the chance, I'll probably repurchase.
I made it a mission to try and finish all my body creams and I started with the De Bruyere After Sun Lotion. Yeah, yeah I know it's an after sun cream, but we don't have much sun here in Ireland so... I just use it anyways. It is a great body lotion, but I won't be repurchasing.
I used up the Eveline Slim Gold Body Scrub this month. I already purchased a different body scrub but by the same brand. I like this body scrub and repurchase it time and time again.

Całkowicie opróżniłam ten krem do stóp od Anatomicals którego dostałam w czerwcowym Birchbox. Ten krem bardzo pomógł moim stopom. Świetnie je nawilżył i zmiękczył skórę. Mam zamiar zakupić ten krem ponownie. 
Mam misję aby zużyć wszystkie balsamy do ciała i zaczęłam od balsamu po opalaniu od De Bruyere. Tak, wiem że jest to balsam po opalaniu ale nie mamy tutaj zbyt dużo słońca, więc takie balsamy po prostu używam na codzień. Nie będę kupować go ponownie, ponieważ mam milion balsamów które chcę wykorzystać. 
W tym miesiącu również skończyłam ten złoty peeling do ciała od Eveline. Już zdążyłam zakupić inny peeling ale z tej samej firmy. Według mnie Eveline ma świetne peelingi do ciała za bardzo dobrą cenę.


So that is all for today. I know today's post is a little lenghty, but I hope you enjoyed it anyways. Let me know in the comments down below if you tried any of these products. I'd love to know! Thank you so much for reading and talk to you soon!

No i to wszystko na dzisiaj! Wiem że dzisiejszy post jest dość długi ale mam nadzieję że się podobał. Napiszcie mi w komentarzach co znalazło się w Waszym denku w tym miesiącu. Bardzo chciałabym wiedzieć! Dzięki i do następnego :)  *Some product links are affiliate links
*Niektóre linki są linkami partnerskimi

No comments:

Post a Comment