15 October, 2017

UNBOXING: Birchbox October 2017 / Pazdziernik 2017

Hello everyone! How are you keeping? It's that time of the month when all of my subscription boxes come to my house. I love getting them in the mail, feels like I'm getting a gift every month. Today, I will be unboxing the October Birchbox, so without any delays... let's get started!

Hej wszystkim! Jak Wam mija dzień? Mamy ten czas że wszystkie co miesięczne pudełeczka trafiają do moich drzwi. Uwielbiam je dostawać, czuję się jakbym dostawała prezenty co miesiąc ;) Dzisiaj przychodzę z unboxing'iem Birchbox'a. Tak więc, zaczynajmy! 
1. MODELCO MEGALASH MASCARA - €9
This month, we had a choice between this mascara and the ModelCo contour stick, but I missed my opportunity to choose. Thankfully, I received the mascara as I already own the contour stick. This mascara is a volumising one, which are my favourite.

W tym miesiącu mieliśmy wybór między tym tuszem a kredką do konturowania od ModelCo, ale zapomniałam podjąc ten wybór. Na szczęscie, dostałam tusz gdyż już w swojej kolekcji posiadam tą kredke. Ten tusz ma za zadanie dodać objętości, czyli to co lubię najbardziej. 2. BALANCE ME PURE SKIN FACE WASH - €6.14 for 40ml
We received a sample from this company before in my July box and I was happy to see something from them again. This time it's a travel sized face wash. I use a face wash every morning to clean any remaining makeup from the night before. My current face wash is almost finished, so I will put this one to good use. Plus this face wash is 99% natural and sulphate-free.

Dostaliśmy próbkę od tej firmy w lipcowym Birchbox'ie i muszę przyznać że jestem zadowolona że ta marka znowu się pojawiła. Tym razem otrzymaliśmy żel do mycia twarzy. Ja używam takich żeli każdego ranka aby zmyć resztki makijażu z dnia poprzedniego. Mój obecny żel jest na wykończeniu więc tego od Balance Me na pewno wypróbuję wkrótce. Plus, ten żel jest w 99% natualny i nie zawiera siarczanu. 


3. ANATOMICALS GRAB YOUR MELONS FACE WASH - €1.68
Anatomicals always have funny product names :D We received a foot cream from this company before, which I loved and plan to repurchase. Hopefully, this shower gel is good too. The tube contains 50ml of product which is again ideal for travelling.

Produkty od Anatomicals zawsze mają śmieszne nazwy :D Wcześniej otrzymaliśmy krem do stóp, równiez w lipcowym pudełku którego mam zamiar zakupić jeszcze raz. Mam nadzieję, że ten żel pod prysznic też będzie dobry. Tubka ma 50ml pojemności więc również świetna aby zabrać w trasę. 


4. R+CO BADLANDS DRY SHAMPOO PASTE - €2.82 for 7.1g
Now this is what I call a revolutionary product...  a dry shampoo paste. I heard of the foam but not a paste. Not only does it absorbs oils but it can also be used as a styling paste or to add texture. Sounds great to me!

No i to się nazywa rewolucyjny produkt... suchy szampon w paście. Słyszałam o suchym szamponie w piance, ale w paście jeszcze nie. Ten produkt na takie samo zastosowanie jak suchy szampon, plus można go używać do stylizacji. 


5. NUXE CREME FRAICHE DE BEAUTE MOISTURISER - €9.36 for 15ml
Yay! Another moisturiser! I am honestly thrilled when I get face creams in boxes because I despise buying them. There is way too much choice and I just don't know what to get. This NUXE cream is supposed to hydrate the skin as well as leave it soft and refreshed. Can't wait to try it out.

Tak! Następny krem do twarzy! Ja wprost uwielbiam dostawać kremu do twarzy w tych pudełka bo nienawidzę ich kupować w sklepach. Jest za dużo wyboru i nie jestem w stanie zdecydować jakie kupić. Ten krem od NUXE ma za zadanie nawilżyć skórę i pozostawić ją miękką i odświeżoną. Nie mogę się doczekać aby go wypróbować. 


Okay, so that is all for today! The overall value of this month's Birchbox is €29 which is not bad considering Birchbox usually only sends samples. I noticed however, that this month was very skincare heavy and I would appreciate at least one more makeup product. Let me know in the comments which do you prefer - a more skincare heavy box or more makeup. Thank you all for reading and talk to you soon!

Okej, to wszystko na dzisiaj! Całkowita wartość pudełeczka to €29 więc nie najgorzej jak na Birchbox'a, mając na uwadze że w tym pudełeczku przeważnie są tylko próbki. Zauważyłam jednak, że w tym miesiącu mamy dużo produktów to pielęgnacji ciała i skóry. Wolałabym jednak dostawać trochę więcej kosmetyków do makijażu. A Wy co sądzicie? Wolicie więcej produktów do pielęgnacji czy jednak makijaż? Dzięki za wytrwanie do końca i do następnego :) 
No comments:

Post a Comment