14 November, 2017

EMPTIES: November 2017 / Listopad 2017

Hello everyone! How is your week? I can't believe it's November already, where is the time going? Shops are already putting Christmas decorations up. Anyways, today I'd like to show you my empties. We have many things to go through so let's get started.

Hej wszystkim! Jak Wam mija tydzień? Ja nie mogę uwierzyć że już mamy połowę Listopada, ten czas tak leci. Sklepy już wystawiają dekoracje świąteczne a niektórzy to już prezenty kupują. Dzisiaj chciałam Wam pokazać moje denko, bo trochę się tego nazbierało.HAIRCARE / WŁOSY
This month I managed to finish this huge tube of Schwarzkopf Professional Blond Me Keratin Restore Shampoo. I received this a while back - in my March Glossybox. I enjoyed this shampoo and I think that if I see it, I would repurchase.
Next up is a L'oreal Preference conditioner. Yes, it's the one found in box hair colours. I personally feel that they are pretty good and it would be a waste to just throw it out.
I also finished this Beauty Protector Leave-In Conditioner that I received in my September Birchbox. This is actually the first leave-in conditioner that I used up. This one is great as a detangler and I think I will repurchase.

W tym miesiącu wykorzystałam tą wielgachną butelkę szamponu Schwarzkopf Professional Blond Me Keratin Restore. Dostałam go jakiś czas temu - w Marcowym Glossybox'ie. Szampon był bardzo dobry i jeśli zauważę go w sklepie to go kupię ponownie.
Następną rzeczą jest odżywką z L'Oreal Preference. Tak, jest to jedna z tych które znajdziemy w domowych farbach do koloryzacji. Szczerze, to dość lubię te odżywki więc nie ma co ich marnować. 
Również zużyłam odżywkę w sprayu Beauty Protector którą dostałam we wrześniowym Birchbox'ie. Jest to pierwsza taka odżywka którą skończyłam do końca. Świetnie pomoga rozplątać włosy i chyba kupię ją ponownie. 


SKINCARE / SKÓRA
I have to say, there is not much in the skincare department. The first thing I used up is the Cien Gentle Facial Wash that you see on my blog all the time. I like this facial wash, because first of all it's cheap and secondly it works!
I got this Cetaphil Moisturising Cream sample in my September Glossybox. I love receiving face cream samples. I can't commit to one cream unless I really love it. These samples are a great way of finding out what you love.

W tej sekcji, nie mamy zbyt dużo produktów. Pierwszą rzeczą jaką zużyłam to żel do mycia twarzy od Cien którego widujecie na blogu dość często. Jest moim ulubieńcem ponieważ jest tani a po drugie świetnie czyści twarz.
Tą próbkę kremu do twarzy Cetaphil dostałam we wrześniowym Glossybox'ie. Uwielbiam otrzymywać takie próbki. Jest to świetny sposób na wypróbowanie kosmetyków przed kupnem pełno-wymiarowej wersji.


MAKEUP / MAKIJAŻ
Funny enough I used up so much makeup the past couple of weeks... and I don't even wear makeup everyday. The first thing is the Catrice Prime & Fine Beautifying Primer. This is a great primer to brighten up and prep the skin.
Zabawne jest to że wykorzystałam tyle kosmetyków a nie maluję się codziennie. Pierwszą rzeczą jest primer Prime & Fine od Catrice. Jest to świetna baza która rozświetni naszą twarz.

I finished the Catrice Nude Illusion Loose Powder, which I already repurchased. This one is a great alternative to the very expensive brands.
Zużyłam całą tubkę pudru sypkiego Catrice Nude Illusion, którego już kupiłam ponownie. Jest on świetną alternatywą dla tych droższych pudrów. 

I finished 3 brow products - Browcote Waterproof Brow Gel that I received in my December Glossybox. It is a good brow gel if you are looking for a cheap one. It kept my unruly brows in place. I used up the Catrice Contourious Brow Pencil, which I hope they bring back, because it was that good. The colour was perfect and the size was ideal to fill in my almost non-existant brows.
The last brow product is the Sleek Brow Styler. To be honest, it is a great product but the colour was so warm it looked unnatural. I think I will go back and try a different shade, because this pencil was really easy to use.
Wykorzystałam 3 produkty do brwi - Żel wodoodporny dla brwi od Browcode którego otrzymałam w Grudniowym Glossybox'ie. Jest on dość dobry jeśli szukacie czegoś taniego i łatwo dostępnego. 
Zużyłam również kredki do brwi Contourious od Catrice. Mam nadzieję że przywrócą ten produkt bo sprawiał się doskonale na moich prawie nieistniejących brwiach. 
Ostatni produkt to Brow Style od Sleek. Szczerze powiem że nie przepadałam za tą kredką, ale tylko dlatego że odcień był bardzo ciepły. Muszę sprawdzić czy mają inne odcienie, troszkę chłodniejsze które bardziej będą do mnie pasować.

I used up 3 mascaras as well. The Essence False Lashes Mascara was good, but it started to flake on me. The formula was very wet also, so I don't think I will be repurchasing.
The Cien Waterproof Mascara was okay, but it took too long to dry on my lashes. But the wand is ideal for lower lashline.
I'm also throwing the Too Faced Better Than Sex Mascara that I received in my September 2016 Glossybox, as it is waaaay past it's due date.
W tym miesiącu wykorzystałam trzy tusze do rzęs. Maskara False Lashes od Essence była okej ale po jakimś czasie zaczęła się kruszyć zostawiając po sobie ślad pod moimi oczami. Formuła również była bardzo mokra, więc raczej nie kupie jej ponownie. 
Tusz wodoodporny od Cien również był tylko okej, ale zbyt długo schnęła. Szczoteczka jest idealna dla dolnych rzęs, jeśli nie przeszkadza Wam to że tak długo śchnie. 
W moim denko znalazł się tusz Better Than Sex od Too Faced który otrzymałam we wrześniowym Glossybox'ie... w tamtym roku. Tak wiem, już dawno powinien wylądować w koszu. 

Lastly, I used up the Catrice Prime & Fine Eyeshadow Base. I love the packaging, it is minimal yet chic. The product itself was okay, it primed my lids but it was opaque enough for my eyelids. However, I recommend giving it a try.
No i na koniec, zużyłam baze pod cienie Prime & Fine od Catrice. Uwielbiam to opakowanie. Jest takie minimalne, ale takie szykowne. Produkt sam w sobie był w porządku, ale nie idealny. Nie krył zbyt dobrze moich powiek, więc już go raczej nie kupię. 


So that is all for today. I know it has been a while since my last post, but I'm here and I'm not going anywhere. I hope you enjoyed this post. Let me know what you have used up this month. Thanks all for reading and talk to you soon!

No i to wszystko na dzisiaj! Wiem, że troszkę mnie tu nie było ale nie odchodzę ;) Mam nadzieje że post się spodobał. Napiszcie mi w komentarzach jakie produkty Wy wykorzystaliście w tym miesiącu. Do następnego! 


1 comment: