05 December, 2017

SKINCARE HAUL: Caudalie | Clinique

Hi all! Are you feeling the Christmas vibes... because I am! We did some Christmas shopping and most of the family is sorted! How is your shopping going? Have you started yet?

Cześć wszystkim! Czy czujecie już świąteczne wibracje ... bo ja tak! W tamtem weekend robiliśmy zakupy świąteczne i większość członków rodziny mamy już załatwionych! Jak Wam idą zakupy? Zaczęliście, czy jeszcze nie?

Today I would like to show you my latest skincare haul. I was meaning to buy a good moisturiser, however I have commitment issue - in terms of skincare. I like trying out new products rather than sticking to just one. That's why I bought 2 gift sets from Clinique and Caudalie.

Dzisiaj chciałbym pokazać wam mój najnowszy haul a w nim produkty do pielęgnacji skóry. Głownym celem tych zakupów było kupienie kremu do twarzy, ale mam małt problem z zaangażowaniem - w zakresie pielęgnacji skóry. Lubię próbować nowe produkty, zamiast trzymać się tylko jednego. Dlatego kupiłam 2 zestawy upominkowe od Clinique i Caudalie.CLINIQUE GREAT SKIN 1-2-3 SET (SKIN TYPE 1/2) - €10.16
I bought this little set just for the Dramatically Different Moisturizing Lotion+, because I heard so many good things about it. Like I mentioned, I prefer to buy a smaller size and actually use it up. This lotion is supposed to provide "all-day hydration with skin-strengthening ingredients" to help our skin look younger and plumper.

Kupiłam ten mały zestaw tylko dla kremu Dramatically Different Moisturizing Lotion +, ponieważ słyszałam o nim wiele dobrych rzeczy. Tak jak wspomniałam wcześniej, wolę kupić mniejszy rozmiar i faktycznie go użyć do końca. Ten balsam ma zapewniać "nawilżenie przez cały dzień, pochodzące ze składników wzmacniających skórę", aby nasza skóra wyglądała młodziej.

Along with the moisturiser, the we get the Liquid Facial Soap Mild and Clarifying Lotion 2 in the set. Since the sizes are travel friendly, I am planning to take the Facial Soap with me to Slovakia.

Wraz z kremem nawilżającym, w zestawie otrzymujemy żel do mycia twarzy Liquid Facial Soap Mild oraz Clarifying Lotion 2. Ponieważ rozmiary są przyjazne dla podróżujących, planuję zabrać ze sobą ten żel do twarzy na Słowację.

All products are great for sensitive and dry skin as they are fragrance free.

Wszystkie produkty są idealne dla skóry wrażliwej i suchej, ponieważ są bezzapachowe.


CAUDALIE VINOSOURCE HYDRATION MUST-HAVES - €26.95
I decided to buy this set as I loved the Caudalie Vinosource Moisturising Sorbet sample I received in my May Glossybox. Caudalie is a great high-end skin care brand. The moisturiser in this set is actually a full-size, but it's only 40ml so it's not that huge.

Zdecydowałam się kupić ten zestaw, ponieważ pokochałam próbkę Caudalie Vinosource Moisturizing Sorbet, którą otrzymałam w majowym Glossybox'ie. Caudalie to świetna marka z mnóstwem produktów do pielęgnacji skóry. Krem do twarzy w tym zestawie jest w rzeczywistości pełnowymiarowy, ale ma tylko 40 ml, więc nie jest zbyt ogromny.

Along with the face cream, we get the Instant Foaming Cleanser, which I actually busted out this morning. Also, in this gift set we get Vinosource SOS Thirst Quenching Serum. Again, it's something that I will use fairly soon as my Hey Honey Serum is almost out.

Wraz z kremem do twarzy w zestawie otrzymujemy Instant Foaming Cleanser, którego dzisiaj wyciągnęłam do użytku. Również w tym zestawie podarunkowym otrzymujemy Vinosource SOS Thirst Quenching Serum. Znowu, to jest coś, co na pewno za niedługo użyję, ponieważ moje serum od Hey Honey  jest prawie na wyczerpaniu.


So that is all for today! I don't shop for skincare very often, but when I do, I want something that will work well with my skin and will not break me out. Let me know in the comments what skincare products I should try out. Thank you all for reading and talk to you soon!

To wszystko na dziś! Często nie kupuję kosmetyków do pielęgnacji skóry, ale kiedy to robię, chcę czegoś, co będzie na prawdę dobre i mnie nie wysypie. Dajcie mi znać w komentarzach, jakie produkty do pielęgnacji skóry powinnam wypróbować. Do następnego! No comments:

Post a Comment