16 December, 2017

UNBOXING: Glossybox December 2017 / Grudzien 2017

Hello everyone! How are you all? Christmas is so close. I actually can't believe that in 2 weeks I will be on my way to Slovakia. I remember buying those tickets like it was yesterday. Travelling is so mind opening. I wish I could do it more often. Enough with the rambling, let's get to this month's Glossybox unboxing!

Cześć wszystkim! Jak się macie? Boże Narodzenie jest już tak blisko. Nie mogę uwierzyć, że za 2 tygodnie będę w drodze na Słowację. Pamiętam, jak kupowałam te bilety, jakby to było wczoraj. Podróżowanie bardzo otwiera umysł. Chciałabym móc to robić częściej. Wystarczy tego gadania, przejdźmy do rozpakowywania Grudniowego Glossybox'a!
1. ECODENTA EXTRA BLACK WHITENING TOOTHPASTE - €6.19 *
Besides brushes, toothpaste is another favourite thing to get in those boxes. Especially if they are a little different. This one, for example contains charcoal and Teavigo which effectively whitens and cleans teeth.

Oprócz pędzelków, pasta do zębów to kolejna z ulubionych rzeczy, którą lubię dostawać w tych pudełkach. Zwłaszcza jeśli są trochę inne. Ta, na przykład, zawiera węgiel drzewny i Teavigo, które skutecznie wybielają i oczyszczają zęby.


2. PROFUSION RUNWAY GLAMOUR PALETTE - €3.00
I was a little shocked as to how good this palette swatched. I mean, it's a very cheap palette with cheap packaging. However, the colours are gorgeous and the pigmentation is not too bad either.

Byłam trochę zszokowana tym, jak dobra jest ta paletka. Mam na myśli to, że jest to bardzo tani produkt z nie za ciekawym opakowaniem, jednak kolory są wspaniałe, a pigmentacja również nie jest taka zła.


3. STEVE LAURANT PRECISION TIP EYELINER - €20.41
For the past few months, I have been using either a gel or a liquid liner. I haven't used a tip eyeliner in what seems like forever. This one seems pretty small, which would work perfectly with my hooded eyelids.

Przez ostatnie kilka miesięcy używałam żelowego lub płynnego eyeliner'a. Nie pamiętam ostatniego razu kiedy kupiłam sobie konturówkę do powiek w pisaku. Ta wydaje się dość mała, co idealnie pasowałoby do moich opadniętych powiek.


4. L.A.Q.A CLOUD LIPS IN DAYDREAM- €15.98
Woop woop! A lipstick in the most perfect nude-mauve colour is the best thing in this box. From the swatch, you can see that it is not fully matte which means it will not be drying.

Woop woop! Pomadka w najdoskonalszym nudziakowym kolorze jest najlepszą rzeczą w tym pudełku. Z próbki na moje dłoni widać, że pomadka nie jest w pełni matowa, co oznacza, że ​​nie wysuszy naszych ust.


5. NAOBAY EQUILIBRIA GEL TO MILK CLEANSER - €13.95
I think I have enough cleansers in my storage for the next 6 months. Not only have I bought two minis, but I received this well-sized one this month. This cleanser is unique in the way, that when it touches water it transforms to a "milky" type cleanser. Plus, more than 99% of total ingredients are natural.

Myślę, że mam wystarczająco dużo żeli oczyszczających w mojej kolekcji na następne 6 miesięcy. Nie dość że kupiłam dwie mini wersje od Clinique i Caudalie to jeszcze w tym miesiącu otrzymałam tą dużą tubkę. Ten żel jest unikalny w taki sposób, że gdy dotyka wody, przekształca się w "mleczną" konsystencję. Ponadto, 99% wszystkich składników jest naturalnych.


So, that concludes today's post. The overall value of the box is €58.93, which is pretty amazing if you ask me. All products will be well loved and used. Let me know in the comments what you received in this month's Glossbox. I hoped you enjoyed this post and talk to you soon :)

Tak więc na tym kończy się dzisiejszy post. Ogólna wartość pudełka wynosi 58,93 €, co jest całkiem dobra liczba, jeśli mnie zapytasz. Wszystkie produkty będą dobrze kochane i używane. Daciej mi znać w komentarzach, co Wy otrzymaliście w Glossbox'ie w tym miesiącu. Mam nadzieję, że spodobał Wam się ten post i do następnego :)No comments:

Post a Comment