22 February, 2018

EMPTIES: February 2018 / Luty 2018

Hi all! How is your week? The weekend is almost here, so for me it means clubbing. On Friday we are going out to celebrate my boyfriend's brother 20th birthday, which is a great opportunity to film while I get ready, right? Anyways, in today's post I am presenting you with my empties. Let's get started!

Cześć wszystkim! Jak Wam mija tydzień? Weekend już prawie jest z nami, wiec dla mnie oznacza to clubbing. W piątek wychodzimy na miasto z okazji 20. urodzin brata moje chłopaka, co jest świetną okazją do nagrania dla Wam filmiku, prawda? W każdym razie, w dzisiejszym poście przedstawiam Wam moje denko. Zacznijmy!
MAKEUP / MAKIJAŻ
So the first thing I am throwing out is the KYLIE COSMETICS POSIE K LIQUID LIPSTICK. As you can see from the picture, the lipstick went bad and I didn't even had it for that long. My other Kylie lipsticks are still perfect, so I am not sure what happened to this one. The colour is beautiful, but I don't think I will repurchase this particular one.
Pierwszą rzeczą, którą wyrzucam jest płynna pomadka od KYLIE COSMETICS w kolorze POSIE K. Jak widać na zdjęciu, pomadka się najzwyczajnie zepsuła a nie miałam jej nawet przez tak długi czas. Moje inne pomadki od Kylie są nadal doskonałe, więc nie jestem pewna, co się z tą stało. Kolor jest piękny, ale nie sądzę, że kupię ponownie konkretnie ten kolor.

I'm also throwing away my KIKO GEL LINER, because it is just not performing as good as it used it. I had it for more than 2 years and used it quite a lot, so money was not wasted. It is a very black, waterproof and affordable eyeliner. Overall it's a good product.
Wyrzucam też moją KONTURÓWKĘ W ŻELU od KIKO, ponieważ nie sprawdza się już tak dobrze jak kiedyś. Miałam ją przez ponad 2 lata i używałam jej dość często, więc wydane pieniądze nie zostały zmarnowane. To bardzo czarny, wodoodporny i niedrogi eyeliner. Ogólnie to dobry produkt.

Lastly, I am dumping the REVLON COLORSTAY BROW PENCIL simply because it dried up on me. I lost the lid and it wasn't long after I couldn't use it anymore. Again, a good brow pencil that I may repurchase one day.
Na koniec wyrzucam KREDKĘ DO BRWI COLORSTAY od REVLON zwyczajnie dlatego, że wyschła. Straciłam pokrywkę i wkrótce po tym nie byłam już w stanie używać tej kredki. To dobra kredka do brwi, którą być może zakupię ponownie pewnego dnia.


SKINCARE / CERA
So the first thing I used up is the CLINIQUE LIQUID FACIAL SOAP MILD that I hauled as part of a Clinique set before Christmas. I always use a liquid wash to cleanse my face in the morning. This was a good product, it didn't irritate my skin, however it was nothing spectacular. I probably won't buy the full size.
Pierwszą rzeczą, której użyłem, było DELIKATNE MYDŁO DO TWARZY od CLINIQUE, które przed Świętami Bożego Narodzenia zakupiłam jako część zestawu Clinique. Zawsze używam takich żeli, aby oczyścić twarz rano. To był dobry produkt, nie drażnił mojej skóry, jednak nie był niczym spektakularnym. Prawdopodobnie nie kupię pełnego rozmiaru.

The next thing, that should have ended up in the bin a long time ago are THE BODY SHOP YOUTH CONCENTRATE DROPS. I received them a while back in my Glossybox. I wasn't a fan of this. I didn't notice it did much to my skin, so I eventually stopped using it. It's one of those "mehh" products.
Następną rzeczą, która dawno temu powinna znaleźć się w koszu, są SKONCENTROWANE KROPLE od THE BODY SHOP. Otrzymałam je jakiś czas temu w Glossybox'ie. Nie byłam ich fanką. Nie zauważyłam jakiegoś dużego wpływu na moją skórę, więc w końcu przestałam ich używać. To jeden z tych "mehh" produktów.

Another thing that should be long gone from my collection is the LAVERA ALL-ROUND CREAM. I received this in a Glossybox also, and used it almost all up. I used it as a backup face / hand cream if my regular ones ran out. This is a good multi-purpose cream, that I would be happy to have back in my collection one day.
Kolejną rzeczą, która powinna zniknąć z mojej kolekcji jest LAVERA ALL-ROUND CREAM. Rownież otrzymałam ten krem w Glossybox'ie i zużyłam go prawie w całości. Używałam go jako zapasowego kremu do twarzy / rąk, jeśli moje regularne skończyły się. To dobry, wielofunkcyjny krem, który z przyjemnością powitam z powrotem do mojej kolekcji pewnego dnia.

The last thing in the skincare category that I used up is the CAUDALIE VINOSOURSCE SOS SERUM, that I also hauled before Christmas. I am a fan of the brand Caudalie, therefore I knew I would not be disappointed with this product. It's a very runny serum, but very hydrating. I already have this back in my collection as I received another sample in my LookFantastic beauty box which I will show soon!
Ostatnią rzeczą w kategorii kosmetyków do pielęgnacji skóry, którą zużyłam, jest CAUDALIE VINOSOURSCE SOS SERUMJestem fanką marki Caudalie, dlatego wiedziałam, że nie będę rozczarowanya tym produktem. To bardzo rzadkie serum, ale bardzo nawilżające. Już mam go z powrotem w mojej kolekcji, ponieważ otrzymałam kolejną próbkę w moim pudełku kosmetycznym od LookFantastic, które wkrótce pokażę!


HAIR AND BODY CARE / WŁOSY I CIAŁO
I used up all of the LACURA MOISTURE DEEP CONDITIONING TREATMENT and I can say with a clear conscience that it is an amazing product. This conditioner is mega hydrating, cheap as chips and available in all Aldi stores. If you haven't tried it, then what are you waiting for?
Zużyłam całą GŁĘBOKO NAWILŻAJĄCĄ ODŻYWKĘ DO WŁOSÓW OD LACURA i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest to niesamowity produkt. Ta odżywka jest mega nawilżająca, tania jak frytki i dostępna we wszystkich sklepach Aldi. Jeśli jeszcze go nie wypróbowałaś, na co czekasz?

I also finished this ANATOMICALS BOOB TUBE SHOWER GEL that I received in a Birchbox. It smelled delicious, however as a shower gel it did clean my body but I didn't feel much difference hydration-wise. It's a no from me ;)
Zużyłam również ŻEL POD PRYSZNIC BOOB TUBE OD ANATOMICALS  który otrzymałam w Birchbox'ie. Pachniał wyśmienicie, jednak jako żel pod prysznic oczyścił moje ciało, ale nie czułem wielkiej różnicy w nawilżeniu. 

Lastly, I finished the AMICA PERK UP DRY SHAMPOO that I also received in a Birchbox. This little product works great as a travel companion. The size is enough to last about a week, so it was perfect for our trip to Slovakia. I would be happy to receive more of these little lads.
Na koniec zużyłam SUCHY SHAMPON PERK UP OD AMICA, który również otrzymałam w Birchbox'ie. Ten mały produkt doskonale sprawdza się jako towarzysz podróży. Rozmiar wystarcza na około tydzień, więc był idealny na naszą wycieczkę na Słowację.


So that is all for today. WOW... it's a long post. Let me know in the comments down below what products you have used up this past month. Thank you all for reading and see you all very soon!

To wszystko na dziś. WOW ... ale się rozpisałam. Dajcie mi znać w komentarzach poniżej, jakie produkty Wy zużyliście w ubiegłym miesiącu. Dziękuję i do zobaczenia wkrótce!facebook.com/avantvousblog

Post contains affiliate links
W poście znajdują się linki partnerskie

No comments:

Post a Comment