01 March, 2018

FEBRUARY FAVOURITE: Essence Superlast 24h Eyebrow Pomade Pencil

Hey everyone! How are you all? It's the first day of a new month... so you know what that means? Yes, a monthly favourite. I haven't tried a lot of things in February, however one stand out product was the Essence Superlast 24h Eyebrow Pomade Pencil.

Cześć wszystkim! Jak się macie? Mamy pierwszy dzień nowego miesiąca ... więc wiecie, co to znaczy? Tak, czas na ulubieńca miesiąca. W lutym, nie próbowałam wielu rzeczy, ale jednym z wyróżniających się produktów była pomada do brwi w kredce Superlast 24h od Essence.
This is a new product from Essence, that I picked up in January. It is described as a creamy, twistable eyebrow pomade pencil. It can be used to shape and emphasize the brows. Along with the pencil, we get a sharpener and a silicone brush.

Jest to nowy produkt Essence, który kupiłam w styczniu. Jest to kremowa, chowająca się kredka do brwi. Może być używana do kształtowania i podkreślania brwi. Wraz z kredką dostajemy ostrzałkę i szczoteczkę silikonową.


I adore this little brow pencil. I love the texture of it - like a pomade in a pencil form. It is very easily to apply and distribute. The colour 01 blonde is perfect for me - cool, light brown shade. The silicone brush at the end is great also. I use it specifically for the front of my brows to create hair like strokes.
The only negative I can find, is that if you apply too much it does get clumpy - so use it with a light hand.

Uwielbiam tą kredkę do brwi. Uwielbiam jej teksturę - jest dokładnie jak pomada tylko w kształcie kredki. Jest bardzo łatwa do nałożenia i rozprowadzenia. Kolor 01 - blonde jest dla mnie idealny - chłodny, jasnobrązowy odcień. Szczotka silikonowa na końcu jest również świetna. Używam jej specjalnie na przedzie moich brwi, aby narysować takie pociągnięcia włosów.
Jedynym minusem, jaki mogłam znaleźć, jest to, że jeśli nałożysz jej zbyt dużo na brwi, robią się grudki - więc używaj go z lekką ręką.


So that is all for today! I hope you enjoyed this post. Let me know in the comments down below what your favourite brow products are. I would love to know! Thank you all for reading and see you soon!

To wszystko na dziś! Mam nadzieję, że podobał Wam się ten post. Dajcie mi znać w komentarzach poniżej, jakie są Wasze ulubione produkty do brwi. Chciałabym wiedzieć! Dziękuję wszystkim za przeczytanie i do zobaczenia wkrótce!

Essence Superlast Pomade Pencil applied

No comments:

Post a Comment