10 April, 2018

UNBOXING: Glossybox April 2018

Hello beautiful people! How are you all doing? It's April already - oh goodness, where does the time go? Before we know it, we'll be sunbathing on a beach somewhere. I can't wait for the season of hot weather and light blouses. Hopefully, we'll get a good summer this year in Ireland. Anyways, today's post is my April's Glossybox unboxing. Let's get started.

Witajcie piękni! Jak się wszyscy trzymacie? Już kwiecień - och, jak ten czas szybko lec.? Zanim się zorientujemy, będziemy opalać się gdzieś na plaży. Nie mogę się doczekać sezonu gorącej pogody i lekkich bluzeczek. Mam nadzieję, że w tym roku dostaniemy w miarę dobre lato w Irlandii. Tak czy inaczej, dzisiejszy post to mój kwietniowy unboxing Glossybox'a. Zacznijmy.1. MODELCO + KARL LAGERFELD BAKED BLUSH IN LIGHT BEIGE - GB exclusive only
At first, I thought - a baked blush... oh no! I am not a fan of baked blushes simply because they are loaded with shimmer. However, when I opened the packaging, I was relieved to see a highlight shade. It is a gorgeous champagne highlighter - ideal for those no-makeup makeup days.

Na początku, pomyślałam - wypiekany róż ... o nie! Nie jestem fanką tych produktów tylko dlatego, że mają masę brokatu w sobie. Jednak kiedy otworzyłam opakowanie, poczułam ulgę, widząc rozświetlacz. Jest to wspaniały rozświetlacz o "szampańskim" odcieniu - idealny do delikatnych makijaży.


2. MDMFLOW LIQUID MATTE LIPSTICK IN RETRO - €28
I love receiving lip products, especially the matte ones. This liquid lipstick has a velvet texture yet supposed to last a very long time. The colour is also perfect for the spring/summer season.

Uwielbiam otrzymywać różnego rodzaju szminki, szczególnie te matowe. Ta płynna matowa pomadka ma aksamitną teksturę, która powinna być dosyć długotrwała. Kolor jest również idealny na wiosenno-letni sezon.


3. AFFECT COSMETICS MATT EFFECT TRANSPARENT LOOSE RICE POWDER - €12.90
I tried a rice powder before and I remember enjoying it very much. The powder has an off-white shade, which means it would melt in with the skin better. Not sure if it causes flashback, but this is something that we can check very soon!

Jakiś czas temu wypróbowałam ryżowego pudru i pamiętam, że bardzo mi przypasował. Puder nie jest całkowicie biały, co oznacza że idealnie wtopi się w naszą skórę. Nie wiem, czy odbija on światła, ale jest to coś, co możemy sprawdzić już wkrótce!


4. EYEKO FAT LIQUID EYELINER - €19.50
Personally, I am not a fan of felt tip liners. They just don't work for me - I have hooded eyes therefore I need a very thin and precises liner. However, I will not bash a product without trying. This one is supposed to be used to create BIG and BOLD lines.

Osobiście nie jestem fanką eyelinerów z takim aplikatorem. Po prostu mi się nie sprawdzają - mam opadające powieki, dlatego potrzebuję bardzo cienkiego i precyzyjnego eyelinera. Jednak nie będę obrażać produktu bez próby. Ten powinien być użyty do tworzenia WIELKICH i GRUBYCH kresek.


5. MODELLAUNCHER SAFARI BRONZER - €22.96
We received this product last August, before The Hut Group took Glossybox under their wings. I really enjoyed this bronzer - it provides a warm glowy look to the cheeks which I appreciate. Also, this product is waterproof.

Otrzymaliśmy ten produkt w sierpniu, zanim The Hut Group wzięła pod swoje skrzydła Glossybox'a. Naprawdę podobał mi się ten bronzer - ma ciepły odcień który delikatnie rozświetla nasze policzka. Ponadto ten produkt jest wodoodporny.


This box does not have a single skincare product, which in all honesty, I appreciate. I have so much skincare to be tested that I hope it doesn't go bad before I come around to it. This month's box value is €80.36 + ModelCo highlighter (which RRP we don't know yet). This is amazing value considering we only pay around €15 for the box. If you'd like to sign up for Glossybox, you can do so using my affiliate link HERE. What did you think of this box? Thank you all for reading and see you on Thursday over on my Youtube channel!

To pudełko nie ma ani jednego produktu do pielęgnacji skóry, co szczerze doceniam. Mam tak wiele produktów do pielęgnacji skóry, że zanim je przetestuje minie chyba z rok. W tym miesiącu wartość pudełka wynosi 80,36 € + rozświetlacz od ModelCo (ceny detalicznej nie znamy). Cena produktów jest niesamowita, biorąc pod uwagę, że płacimy tylko około 15 euro za pudełko. Jeśli chcesz zarejestrować się do Glossybox'a, możesz to zrobić za pomocą mojego linku partnerskiego TUTAJ. Co myślicie o tym pudełku? Dziękuję wszystkim za przeczytanie i do zobaczenia w czwartek na moim kanale Youtube!
No comments:

Post a Comment